Торгова марка «ВОЛМАС» є вітчизняним виробником, що пропонує власне виробництво якісного і сучасного спорядження для мисливців і силових структур надійної якості за доступними цінами.
Асортимент нашої продукції дійсно широкий, він містить більше двохсот найменувань - це патронташі різних моделей, чохли для рушниць, чохли на ножі, ремені для рушниць, кобури, підсумки та інше. Великий асортимент продукції ,який постійно оновлюється, задовольнить найвибагливішого клієнта.
Власна виробнича база, високоякісна сировина, досвід персоналу, дають нам можливість випускати якісну та конкурентоспроможну продукцію в різних сегментах цінової політики.
Над створенням нових моделей працює досвідчена команда, а при роботі з клієнтом ми завжди прислухаємось до його побажань та зауважень. На підприємстві здійснюється постійний контроль за якістю продукції на всіх етапах її виготовлення, починаючи від підбору сировини, від кращих вітчизняних та європейських виробників, і закінчуючи готовими виробами.
Широкий асортимент товару і постійна наявність його на складі, регулярне і своєчасне постачання, зручність сервісу і гнучкість цін - це те, чим ми завойовуємо довіру покупців.
Можливе виготовлення індивідуальних замовлень для оптових фірм та організацій.

 

Запрошуємо до співпраці.