Варіанти та умови доставки для жителів України

Після оформлення замовлення Вам на e-mail буде надіслано повідомлення про замовлення. Протягом 1-2х днів, за вказаною при реєстрації номером телефону, Вам передзвонить менеджер магазину для підтвердження замовлення. Замовлення не оформляються без ПІБ, повної адреси доставки, індексу і номера телефону - переконайтеся, що ці дані вказані вірно.

Терміни доставки залежать від обраного способу доставки та місця Вашого проживання. Відправляються посилки з понеділка по п'ятницю, приймаються і обробляються замовлення щодня без вихідних (з 9-00 до 19-00). Ми цінуємо кожного нашого клієнта, а тому намагаємося максимально швидко відправляти всі посилки (при наявності товару на складі замовлення відправляються в тотже або на наступний день з моменту оформлення замовлення - виключення становлять вихідні та святкові дні).

Ми відгукнулися на численні побажання наших покупців і скасували фіксовану плату за доставку в розмірі 30 грн. (за винятком "Укрпошта"). Тепер покупець самостійно оплачує вартість доставки посилки і належним платежу за тарифами компанії-перевізника (детальней читай нижче).

 

1. Посилка "Автолюкс" по Україні

АвтолюксПосилка доставляється в офіс "Автолюкс" у вашому місті чи до дверей клієнта. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить менеджер інтернет-магазину після відправки.

Вартість доставки Ви зможете дізнатися за телефонами в регіональних представництвах або розрахована на сайті Автолюкс "

ВАЖЛИВО! Забирайте замовлення вчасно. Зберігання посилки, починаючи з шостого дня, платне. Менеджери нашого інтернет-магазину додатково повідомляють клієнтів про відправку, але не завжди вдається додзвонитися за вказаним номером. Переконайтеся, що номер вказану Вами при реєстрації актуальне, це полегшить роботу наших співробітників і поліпшить якість обслуговування.

Оплатити замовлення при отриманні посилки можна післяплатою.

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу - послуга платна. Вартість пересилання грошових коштів становить 14 грн. + 1% від суми замовлення. Ця сума не включена у вартість замовлення, розраховується та сплачується додатково при отриманні посилки в офісі «Автолюкса».

 

2. Посилка "Нова Пошта" по Україні

Нова ПоштаПосилка доставляється в офіс "Нова Пошта" у вашому місті. Ви також можете скористатися викликом автомобіля або кур'єра "Нова Пошта" за додаткову плату. Для отримання посилки необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить менеджер інтернет-магазину після відправки. Додатково про доставку замовлення в зазначений Вами офіс "Нової пошта" Ви будете повідомлені смс-повідомленням.

Вартість доставки Ви зможете дізнатися за телефонами в регіональних представництвах або розрахована на сайті "Нова пошта".

ВАЖЛИВО! Забирайте замовлення вчасно. Зберігання посилки, починаючи з шостого дня, платне. Менеджери нашого інтернет-магазину додатково повідомляють клієнтів про відправку, але не завжди вдається додзвонитися за вказаним номером. Переконайтеся, що номер вказану Вами при реєстрації актуальне, це полегшить роботу наших співробітників і поліпшить якість обслуговування.

Якщо Ви обрали доставку допомогою «НоваПошта», то також можете скористатися послугою післяплати та оплатити посилку при отриманні.

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу - послуга платна. Вартість пересилання грошових коштів становить 12 грн. + 2% від вартості замовлення (у деяких регіональних відділеннях вартість пересилання складає 4%). Ця сума не включена у вартість замовлення, розраховується та сплачується додатково при отриманні посилки в офісі «НоваПошта».

 

3. Посилка "Укрпошта" по Україні

УкрпочтаПосилка доставляється в поштове відділення за місцем Вашого проживання. Для отримання посилки необхідно пред'явити паспорт.

Cтоимость доставки замовлення клієнту становить 30 гривень.

Попередньо "Укрпошта" повідомить Вас про надходження посилки, але якщо повідомлення не прийшло в обіцяний термін, будь ласка, зверніться у Ваше поштове відділення.

Оплатити замовлення при отриманні посилки можна післяплатою.

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу, послуга платна. Вартість переказу грошових коштів складає від 1,2 до 4% від вартості замовлення (мін.5 грн). Ця сума не включена у вартість замовлення, розраховується та сплачується додатково при отриманні посилки у відділенні «Укрпошта».

 

Шановні клієнти, якщо з якої-небудь причини Ви передумали забирати замовлення, будь ласка, повідомте нам про це, або, принаймні, не ігноруйте дзвінки менеджерів. Відмовитися від замовлення - це Ваше право, ми просто відкличемо посилку і це ніяк не вплине на наше подальше обслуговування. Ви зможете зробити наступне замовлення, коли це буде Вам зручно.